KOMENTARAS. Turbūt pastebėjote, jog apsilankius tam tikrose svetainėse jų produkcija jus persekioja nuolatos arba įsigijus naują telefoną feisbukas Jums siūlo įsigyti ir dėklą arba apsaugos plėvelęarba apsiperkant el. parduotuvėje į krepšelį įsidėtam, bet nepirktam produktui po 7 dienų yra pasiūloma nuolaida? Šie mokymai yra apie tai – mokysimės e-komercijos ir optimizuosime savo pardavimus internete išnaudojant maksimaliai mažai reklaminių lėšų!

Facebook paskelbė, jog nuo 2019 rugsėjo mėn. iš esmės keisis reklamos kampanijų struktūra. T.y., biudžeto optimizacija reklamos kampanijai bus visiems privalomas pokytis. Kuo tai skiriasi nuo dabartinės struktūros? Šiuo metu tai nėra populiari funkcija reklamos paleidėjų tarpe – mes įpratę kurti reklamos kampanijas, biudžetą priskirdami auditorijai ar platformai (ad set lygmenyje). Nuo 2019/09 biudžetas bus priskiriamas reklamos kampanijai, trumpiau tariant, Facebook pats paskirstis biudžetą po jūsų reklamos rinkinius (ad sets), taip skirdamas daugiau lėšų efektyviausiams.

Mokymų programa:

  • Facebook ir Instagram. Kuo jie skiriasi?
  • Facebook reklama: paskyros susikūrimas, teisės, mokėjimai ir sąskaitos faktūros (praktika)
  • Facebook auditorijos. Saved (demografinių rodiklių), lookalike (panašios), custom (duomenų bazės, žmonių panašių į geriausius klientus, svetainės srauto (retarget), Facebook ir Instagram puslapių lankytojų ir atliktų veiksmų auditorijos) (praktika).
  • Reklamos pozicijų pasirinkimas (placements)
  • Facebook pixel’is. Kas tai yra, kaip įdiegti?
  • Konversijos. Kas tai yra ir kaip optimizuoti savo reklamines kampanijas pardavimams?
  • Facebook reklaminių kampanijų tipai, jų kūrimas ir optimizavimas pagal tikslą (praktika).
  • CBO. Kampanijos biudžeto optimizavimas.
  • Analizė
  • Testas – tikrinsime žinias.
APIBRĖŽIANT. Daug, daug ir dar daugiau praktikos. Viską pasidaryti bandysime patys, o seminaro pabaigoje pasitikrinsime žinias 🙂 Neišlaikius – kursas kartojamas 🙂

Mokymų vadovas

Donatas Talutis – nenešiosi.lt vadovas, Facebook reklamos paslapčių mokantis jau trečius metus. Šiuo metu Donatas socialiniuose tinkluose dirba su Čiop Čiop, Piliečių ministerija, Sąmoningomis mamomis (aromamaLT), Didier Lab ir kitais projektais. Daugiau

Mokymų dalyvių atsiliepimai

Mokymai labai patiko! Medžiaga pateikta paprastai ir suprantamai, daug praktikos, ko dažniausiai pritrūksta kituose FB mokymuose. Donatas mielai atsako į visus rūpimus klausimus ir skiria dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui. Rekomenduoju!

Giedrė Veličkienė
Aromama


1339

Tiek žmonių visoje Lietuvoje jau baigė šiuos mokymus


REGISTRACIJA

Pagrindinė informacija:

Fizinis asmuoJuridinis asmuoIškart po registracijos Jums išsiųsime išankstinę sąskaitą. Ją prašome apmokėti per 7 dienas.
Jei pasikeistų planai ir dalyvauti nebegalėsite, informuokite mus likus bent 7-ioms dienoms iki mokymų pradžios – perkelsime Jūsų registraciją į ateinančius tos pačios temos mokymus.
Pinigų grąžinimo politika:
apie neatvykimą pranešus iki renginio likus 14 ar daugiau d. – grąžiname 100% sumokėtos sumos
apie neatvykimą pranešus iki renginio likus 3-7 d. – grąžiname 50% sumokėtos sumos
apie neatvykimą pranešus iki renginio likus 3 ar mažiau dienų – mokesčio negrąžiname
renginiui neįvykus dėl mūsų kaltės – grąžiname 100% sumokėtos sumos

* Privalomi laukai