Google reklama ABC

90

Google Ads – galinga ir visame pasaulyje puikiai veikianti pardavimus skatinanti platforma. Jos pagalba būsite lengviau randami pagal Jums aktualius paieškos žodžius Google paieškoje (anksčiau – Google AdWords). Su vaizdine reklama yra galimybė būti matomiems populiariausiuose puslapiuose, reklamą rodant tik tiems vartotojams, kurie galėtų būti Jūsų pirkėjais (Google Display Network). Papildomai bus visų kanalų analitika su Google Analytics.

Mokymų metu nagrinėsime šias temas

1. Įžanga į Google Ads: Kas tai yra ir kaip atrodo reklama? Galimi reklamos tipai ir esminiai skirtumai. Paskyros sukūrimas ir struktūra. Pagrindiniai skirtumai tarp ,,smart” ir ,,manual” reklamos leidimo būdų. Aukciono veikimo principai bei kas lemia paspaudimo kainą.

80 min

2. Google paieškos reklamos kūrimas, valdymas ir optimizavimas: raktinių žodžių atitikties tipai (keyword match types) ir kaip jais naudotis, negatyvūs raktažodžiai (negative keywords) ir kaip juos išnaudoti optimizuojant savo reklamas.

80 min

3. Google vaizdinės reklamos kūrimas, valdymas ir optimizavimas: Kaip atrodo reklama “Google” vaizdiniame kanale, dydžiai ir ribojimai. Reklamos taikymas pagal raktažodžius (keywords), temas (topics), pomėgius (interests). Vaizdinės kampanijos sukūrimas nuo nulio. Optimizacijos procesai, mažinant paspaudimo kainas ir gerinant konversijų santykius.

80 min

4. Google paieškos reklamos rašymas: ribojimai, praktika ir kaip kelti kokybės balą. Paieškos kampanijos sukūrimas nuo nulio. Optimizacijos procesai, mažinant paspaudimo kainas ir gerinant konversijų santykius.

15 min

5. Trumpa įžvalga į Google Analytics: Kas tai yra, svarbiausi puslapiai ir parametrai, konversijų sekimas, auditorijos ir kaip atlikti greitą auditą.

75 min

Nauda dalyviui

Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu;

Pasidalinsime mokymų skaidrėmis;

Gausite elektroninę diplomo versiją – ji bus patogi pasidalinti soc. tinkluose arba atsispausdinti;

Dalyvius pakviesime į specialiai Jums sukurtą Facebook grupę, kurioje galėsite bendrauti ir toliau, konsultuotis ar susirasti kitų dalyvių kontaktus.

Mokymai skirti

Rinkodaros specialistams, norintiems plėsti savo gebėjimus

Verslo savininkams, kurie planuoja vykdyti reklaminius veiksmus arba tai daro patys

Visiems, kurie perka Google Ads paslaugas iš agentūrų, laisvai samdomų specialistų arba koordinuoja darbuotojo veiksmus ir nori geriau suprasti šį įrankį

Specialistams, norintiems tapti laisvai samdomiems Google produktų profesionalais

Mokymų vadovas

Joris Kazlauskas

Joris Kazlauskas

Joris Kazlauskas – skaitmeninio marketingo specialistas sukaupęs virš 4 metų darbo patirties dirbdamas daugiau kaip su 100 skirtingų klientų iš viso pasaulio ir išleidęs virš 1.5 mln eurų skaitmenines reklamos kanaluose. Daugiau

Atsiliepimai

Puikūs mokymai, daug informacijos ir praktinių užduočių.

Posted by Kristina Seza on Monday, May 28, 2018

Nerealiai kompetetingas vadovas! Į užklausą reaguoja akimirksniu, ieško problemos sprendimo kartu ir dirba tol, kol pasiekimas abiems pusėms reikalingas rezultatas. REKOMENDUOJU!

Posted by Jurgita Vajauskiene on Tuesday, November 19, 2019

Super mokykmai, viskas labai detaliai!

Posted by Edvinas Siutilas on Tuesday, October 30, 2018

650

Jau baigė šiuos mokymus visoje Lietuvoje

Susiję mokymai

liko 20 vietų
8 ak. val.
Paskelbsime artimiausiu metu
13:00 – 16:00
Lektorius
129
liko 20 vietų
8 ak. val.
2024-10-10/15
18:30 - 21:30
Lektorius
liko 10 vietų
15 ak. val.
2024-06-26/27/28 (FB) ir 2024-09-18(Rašymas)
15:00 - 19:00 (Rašymas) ir 16:00 – 19:00 (FB)
Lektorius
130