Facebook reklama Utenoje

70

NUOLAIDA. Siūlome įsigyti Facebook ADS ir Google ADS mokymus už 110 Eur. Google ADS mokymai vyks 2019-12-12, o mokymų programą rasite ČIA. Norintys įsigyti abu mokymus už mažesnę kaina registracijos anketoje prie stulpelio NUOLAIDOS KODAS rašykite: Facebook ADS + Google Ads
KOMENTARAS. Turbūt pastebėjote, jog apsilankius tam tikrose svetainėse jų produkcija jus persekioja nuolatos arba įsigijus naują telefoną feisbukas Jums siūlo įsigyti ir dėklą arba apsaugos plėvelęarba apsiperkant el. parduotuvėje į krepšelį įsidėtam, bet nepirktam produktui po 7 dienų yra pasiūloma nuolaida?
Šie mokymai yra apie tai – mokysimės e-komercijos ir optimizuosime savo pardavimus internete išnaudojant maksimaliai mažai reklaminių lėšų!

Facebook paskelbė, jog nuo 2019 rugsėjo mėn. iš esmės keisis reklamos kampanijų struktūra. T.y., biudžeto optimizacija reklamos kampanijai bus visiems privalomas pokytis. Kuo tai skiriasi nuo dabartinės struktūros? Šiuo metu tai nėra populiari funkcija reklamos paleidėjų tarpe – mes įpratę kurti reklamos kampanijas, biudžetą priskirdami auditorijai ar platformai (ad set lygmenyje). Nuo 2019/09 biudžetas bus priskiriamas reklamos kampanijai, trumpiau tariant, Facebook pats paskirstis biudžetą po jūsų reklamos rinkinius (ad sets), taip skirdamas daugiau lėšų efektyviausiams.

Mokymų programa:

  • Facebook ir Instagram. Kuo jie skiriasi?
  • Facebook reklama: paskyros susikūrimas, teisės, mokėjimai ir sąskaitos faktūros (praktika)
  • Facebook auditorijos. Saved (demografinių rodiklių), lookalike (panašios), custom (duomenų bazės, žmonių panašių į geriausius klientus, svetainės srauto (retarget), Facebook ir Instagram puslapių lankytojų ir atliktų veiksmų auditorijos) (praktika).
  • Reklamos pozicijų pasirinkimas (placements)
  • Facebook pixel’is. Kas tai yra, kaip įdiegti?
  • Konversijos. Kas tai yra ir kaip optimizuoti savo reklamines kampanijas pardavimams?
  • Facebook reklaminių kampanijų tipai, jų kūrimas ir optimizavimas pagal tikslą (praktika).
  • CBO. Kampanijos biudžeto optimizavimas.
  • Analizė
  • Testas – tikrinsime žinias.

APIBRĖŽIANT. Daug, daug ir dar daugiau praktikos. Viską pasidaryti bandysime patys, o seminaro pabaigoje pasitikrinsime žinias 🙂 Neišlaikius – kursas kartojamas 🙂

Mokymų vadovas

Atsiliepimai

Jau baigė šiuos mokymus visoje Lietuvoje

Susiję mokymai

liko 10 vietų
16 ak. val.
2021-01-26/27 ir 2021-03-17/18
16:00 – 19:00
Lektorius
160
liko 20 vietų
8 ak. val.
2021-03-17/18
16:00 – 19:00
Lektorius
liko 15 vietų
8 ak. val.
2021-02-4/5
16:00 – 19:00
Lektorius