Gintarė Surgutanovienė ir Viktorija Juškelė

Viktorija Juškelė (Lukoševičiūtė) – asmeninių prekių ženklų vystymo ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ partnerė ir strategė, sertifikuota darbdavio įvaizdžio konsultantė ir asmeninio įvaizdžio strategė, prekių ženklų vystymo projekto „nomino“ bendraįkūrėja.

Viktorija yra sukaupusi daugiau kaip 7 metus patirties rinkodaros srityje dirbant Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje, iš kurių 1,5 metų Kazimiero Simonavičiaus Universitete dėstė asmeninio prekės ženklo ir komunikacijos studijų dalyką pirmosios ir antrosios pakopos studentams.

Asmeninio prekės ženklo tematika Viktorija yra skaičiusi pranešimus didžiausioje Baltijos šalyse inovacijų konferencijoje LOGIN, renginių profesionalus vienijančioje konferencijoje „We are revolution“.

Gintarė Surgutanovienė – skaitmeninės rinkodaros agentūros „SuperYou“ verslo plėtros vadovė ir partnerė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto lektorė. Turinti daugiau kaip 9 metų komunikacijos strategijų ruošimo ir planavimo patirtį. Konsultuoja verslus, vyriausybines organizacijas socialinės žiniasklaidos rinkodaros, turinio rinkodaros, darbuotojų ambasadorystės klausimais.