Skaitmeninės rinkodaros agentūra augančiam verslui

Nuo Jūsų verslo internete sukūrimo iki viešinimo strategijos ir įgyvendinimo.

Klientų istorijos

GymPlius

2021 m. GymPlius tapo didžiausiu sporto klubų tinklu Lietuvoje, besiruošiantis atidaryti jau 14-uosius sporto namus. Modernus požiūris į fizinį aktyvumą, nuolatinė investicija į naujus treniruoklius, esamų bei potencialių klientų norų analizė ir išpildymas šį tinklą vos per kelis metus iškėlė į lyderių poziciją.

GymPlius savo komunikacija socialiniuose tinkluose stengiasi vienyti ir edukuoti visus besidominčius sportu, dalinasi sėkmės istorijomis ir motyvuoja į sportą žiūrėti kaip į sveiko gyvenimo būdą.

Aromama.lt

Kvapų namams parduotuvė „Aromama“ – tai tikra internetinės prekybos sėkmės istorija, prie kurios prisidėjo itin gerai išvystytas e-komercijos modelis.  2011 m. įkurtas verslas sparčiai plečiasi. Vien vidutinė metinė Facebook reklamos grąža siekia 22,48 kartus. Neseniai „Aromama“ atidarė jau 4 fizinę parduotuvę. Tai – pavyzdys, kaip kokybiškas produktas, pasitelkus tinkamai parinktą komercijos modelį, gali tapti geidžiamu ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Paslaugos

Facebook/Instagram reklama ir strategija

Mūsų rengiama ir įgyvendinama reklamos strategija padeda Jūsų versui sėkmingai augti internete išlaikant sėkmingiausius reklamos grąžos standartus.

Google reklama

Patyrusi komanda padės Jums išnaudoti visas Google Ads reklamos galimybes. Reklamuokitės tiek “Search”, “Display ir “Youtube” platformose efektyviai ir pelningai.

Turinio kūrimas

Kurdami turinį pasitelkiame sėkmingiausių reklamos kampanijų rezultatus – taip užtikriname, jog turinys bus ne tik įtraukiantis, bet ir efektyvus.

Internetinių svetainių kūrimas

Be šiuolaikiškos ir sparčios svetainės pasiekti reklamų rezultatus sunku, tad galime padėti tiek atsinaujinti, tiek sukurti naują, paprastai valdomą ir rezultatus užtikrinančią svetainę.

Jei Jus domina viena ar kelios mūsų paslaugų - susisiekite su mumis telefonu +370 600 45321 arba per kontaktų formą žemiau.


  Facebook/Instagram reklama ir strategijaGoogle reklamaTurinio kūrimasInternetinių svetainių kūrimas  * Privalomi laukai

  Gaivuskvapas.lt

  Burnos priežiūros priemonių importuotojai ir pardavėjai „Gaivus kvapas“ Lietuvoje yra savo srities lyderiai. Aktyvi komunikacija ir protingai paskirstytas biudžetas reklamai internete padeda ir taip sėkmingam verslui neužleisti lyderio pozicijų.  GaivusKvapas.lt iš reklamos Facebook’e vidutiniškai pasiekia 11 kartų grąžą.

  GMK Odontologijos klinika

  Medicinos paslaugų verslams reikia itin empatiškos komunikacijos, nes klientas patiki tai, kas jam svarbiausia – savo sveikatą ir išvaizdą. Pasitelkę atsakingą ir jautrią komunikaciją „Facebook“ ir „Instagram“ kartu su GMK odontologijos klinika pasiekėme itin gerų rezultatų. Apie GMK sužinoję socialiniuose tinkluose, klinika kas mėnesį vidutiniškai sulaukia 250 potencialių klientų užklausų.