google reklama

Baltijos šalyse – tik trys sertifikuoti visų Google rinkodaros įrankių treneriai. Vienas iš jų – Vytis, kuris prie savo trofėjų neseniai pridėjo ir „Smart Bidding Expert“ titulą.

Papildomai, prie esamų Google skyriaus vadovų pareigų Inspired UM agentūroje, Vytis vykdo ir išskirtinius mokymus. Žinias Vytis tobulino ne tik laikydamas naujausius ir sudėtingiausius sertifikatus, bet ir dalyvaudamas daugiau nei 6 skirtingų šalių kviestiniuose Google renginiuose, didžiausiame pasaulyje technologijų renginyje – Web Summit bei didžiausioje skaitmeninės rinkodaros konferencijoje Europoje Dmexco.

Skaitmeninės rinkodaros rinkoje Vytis dirba jau daugiau kaip 7 metus. Per šį laikotarpį dirbo trijose skirtingose skaitmeninės rinkodaros agentūrose tiek kaip rinkodaros specialistas, tiek kaip vadovas.

Vyčio patirtis apima mokamą (PPC) bei nemokamą (organic) reklamą, skirtingų kanalų veiksmų apjungimo strategijas, techninę analitiką bei duomenų kaupimą jų vėlesniam panaudojimui analitikoje ar komunikacijoje.