Antanas Kedys

Antanas Kedys_Kibernetinis saugumas

Antanas Kedys – kibernetinio saugumo profesionalas, vadovas, įmonės GenCyber bendraįkūrėjas bei skaitmeninio pasaulio bei technologijų fanas, siekiantis jog kibernetinis saugumas visuomenei nebūtų tiesiog sudėtingi žodžiai – o būtų suprantamas, aiškus ir visiems prieinamas. Skaityti toliau: Antanas Kedys

Matas Pocius

elektroninė rinkodara
elektroninė rinkodara

NFQ.email komandos vadovas, LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas

Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį el. pašto rinkodaroje, šiuo metu vadovauja NFQ.email el. pašto rinkodaros paslaugų komandai. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą.

Skaityti toliau: Matas Pocius

Joris Kazlauskas

Google reklama ABC
Google reklama ABC
Joris Kazlauskas – skaitmeninio marketingo specialistas sukaupęs virš 3 metų darbo patirties dirbdamas daugiau kaip su 100 skirtingų klientų iš viso pasaulio ir išleidęs virš 1.5 mln eurų skaitmenines reklamos kanaluose. Šiuo metu Jis yra vienas iš Nenešiosi.lt skaitmeninės marketingo mokymų įmonės Lietuvoje partnerių bei vienas iš pagrindinių reklamos specialistų, nuolatos valdantis ± 40 000 Eur mėnesinius reklamos biudžetus.

Skaityti toliau: Joris Kazlauskas

Agota Malūkaitė

Microsoft Excel mokymai
Microsoft Excel mokymai
Agota – finansų specialistė, savo karjerą pradėjusi vienoje BIG4 audito įmonių, toliau patirties sėmėsi investicinių fondų ir didžiųjų tarptautinių įmonių finansų analizėje, šiuo metu individualiai konsultuoja mažus ir vidutinius verslus finansų klausimais.

Skaityti toliau: Agota Malūkaitė

Gintarė Surgutanovienė ir dr. Dominyka Venciūtė

LinkedIn: verslo ir asmens prekės ženklams
linkedin mokymai
Dr. Dominyka Venciūtė – viena Lietuvoje labiausiai žinomų asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja, Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Vilniaus skyriaus valdybos narė, ką tik baigusi kadenciją, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė, 2016-2018 m. vadovavo Rinkodaros ir pardavimų padaliniui ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Skaityti toliau: Gintarė Surgutanovienė ir dr. Dominyka Venciūtė

Kamilė Račiūtė

Google reklama PRO
Google reklama PRO
Kamilė yra sertifikuota Google Ads, Google Analytics ir Facebook įrankių specialistė. Taip pat, viena iš nedaugelio atrinktų kandidatų dalyvavusių “Google Digital Champions” programoje ir yra apdvanota “Smart Bidding Expert” ženkleliu. Skaityti toliau: Kamilė Račiūtė

Agnietė Preidytė

Dizainas socialiniuose tinkluose
Dizainas socialiniuose tinkluose
Agnietė Preidytė – grafikos dizainerė, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narė. Magistro studijas baigusi Švedijoje, University of Gothenburg, Academy of design and crafts, tarptautinės patirties įgijo dirbdama Olandijoje dizaino studijoje Raw Color. Skaityti toliau: Agnietė Preidytė

Vytis Bareika

SEO mokymai pradedantiesiems
SEO mokymai pradedantiesiems
Baltijos šalyse – tik penki sertifikuoti visų Google rinkodaros įrankių treneriai. Vienas iš jų – Vytis, kuris prie savo trofėjų neseniai pridėjo ir „Smart Bidding Expert“ titulą.

Skaityti toliau: Vytis Bareika

Akvilė Kavaliauskaitė

Akvilės Kavaliauskaitės novelių rinkinys „Kūnai“ 2020 m. išrinkta „Metų knyga“. Knyga nominuota Jurgos Ivanauskaitės premijai, pateko į geriausiųjų penketukus „15min geriausių knygų rinkimuose“ ir „Metų knygos rinkimuose“.

Akvilė yra LRT laidos „(Ne)emigrantai“ kūrėja, žurnalo „Happy365“ autorė, yra laisvai samdoma tekstų rašytoja, dirbusi su „Caffeine“, „Eurovaistine“, „Zip fm“ ir daugybe kitų klientų. 

Skaityti toliau: Akvilė Kavaliauskaitė