Giedrė Kaltauskė

Giedrė Kaltauskė
Giedrė Kaltauskė
Giedrė – Instagram Reels ekspertė, šia tema Lietuvos turinio kūrėjus edukuojanti nuo pat šio formato atsiradimo pradžios. Jos kanale rasite kelias dešimtis mokomųjų klipų apie montažą, perėjimus (transitions), kūrybines idėjas, filtrus, scenarijus, techninius įrankius ir daugybę kitų.

Skaityti toliau: Giedrė Kaltauskė

Antanas Kedys

Antanas Kedys_Kibernetinis saugumas

Antanas Kedys – kibernetinio saugumo profesionalas, vadovas, įmonės GenCyber bendraįkūrėjas bei skaitmeninio pasaulio bei technologijų fanas, siekiantis jog kibernetinis saugumas visuomenei nebūtų tiesiog sudėtingi žodžiai – o būtų suprantamas, aiškus ir visiems prieinamas. Skaityti toliau: Antanas Kedys

Matas Pocius

elektroninė rinkodara
elektroninė rinkodara

NFQ.email komandos vadovas, LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas. Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį el. pašto rinkodaroje, šiuo metu vadovauja NFQ.email el. pašto rinkodaros paslaugų komandai. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą.

Skaityti toliau: Matas Pocius

Joris Kazlauskas

Google reklama ABC
Google reklama ABC
Joris Kazlauskas – skaitmeninio marketingo specialistas sukaupęs virš 4 metų darbo patirties dirbdamas daugiau kaip su 100 skirtingų klientų iš viso pasaulio ir išleidęs virš 1.5 mln eurų skaitmenines reklamos kanaluose.

Agota Malūkaitė

Microsoft Excel mokymai
Microsoft Excel mokymai
Agota – finansų specialistė, savo karjerą pradėjusi vienoje BIG4 audito įmonių, toliau patirties sėmėsi investicinių fondų ir didžiųjų tarptautinių įmonių finansų analizėje, šiuo metu individualiai konsultuoja mažus ir vidutinius verslus finansų klausimais.

Skaityti toliau: Agota Malūkaitė

Kamilė Račiūtė

Kamilė yra sertifikuota Google Ads, Google Analytics ir Facebook įrankių specialistė. Taip pat, viena iš nedaugelio atrinktų kandidatų dalyvavusių “Google Digital Champions” programoje ir yra apdvanota “Smart Bidding Expert” ženkleliu. Skaityti toliau: Kamilė Račiūtė

Agnietė Preidytė

Agnietė Preidytė – grafikos dizainerė, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narė. Magistro studijas baigusi Švedijoje, University of Gothenburg, Academy of design and crafts, tarptautinės patirties įgijo dirbdama Olandijoje dizaino studijoje Raw Color. Skaityti toliau: Agnietė Preidytė

Vytis Bareika

SEO mokymai pradedantiesiems
SEO mokymai pradedantiesiems
Baltijos šalyse – tik penki sertifikuoti visų Google rinkodaros įrankių treneriai. Vienas iš jų – Vytis, kuris prie savo trofėjų neseniai pridėjo ir „Smart Bidding Expert“ titulą.

Skaityti toliau: Vytis Bareika

Akvilė Kavaliauskaitė

Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistikos bakalaurė ir literatūrologijos magistrė. 

Dešimt metų kūrė LRT televizijos laidą „(Ne)emigrantai”, rašė žurnalams, bendradarbiavo su reklamos agentūromis. Yra laisvai samdoma tekstų kūrėja. Tarp klientų – „Caffeine“, „Eurovaistine“, „Go Vilnius“ ir daugybė kitų. 

Skaityti toliau: Akvilė Kavaliauskaitė